Hakkımızda

Firmamız 2008 yılından itibaren Elektrik Elektronik Sistemlerinin zayıf akım diye tabir edilen Telekomünikasyon, Elektronik Güvenlik, Alarm, Yangın Algılama sistemleri toptan satışı ve perakende hizmeti sağlamakta olup; Fiber Optik, Elektriksel olarak Network ve Yapısal kablolama işleriyle de hizmet vermektedir. Bu güne kadarki işlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini gözeterek aktif pazarlama yapmadan referans ile sürdürerek başarılı bir şekilde bu günlere geldik.


Yıllardır hizmet verdiğimiz Elektronik Güvenlik ve Telekomünikasyon sektöründe edindiğimiz tecrübemizle, Hırsız Algılama Alarm Sistemleri, Yangın Algılama Alarm Sistemi, CCTV (Kapalı Devre Televizyon) Kamera Sistemleri, Fiber Optik Uzak Mesafe Kablolama, Network Kablolama, LED Sokak Aydınlatma Sistemleri, Araç Takip Sistemleri, Access Sistemleri, Uydu Sistemleri, Seslendirme Sistemleri, Bilgisayar Sistemler, Rack Kabinet Çeşitleri gibi başlıca konularda ürün temini, montaj, test, devreye alma hizmetleriyle kendimize ve müşterilerimize kalite sunmaya çalışıyoruz.


Yapılan işlerle ilgili kalite prosedürleri, iş güvenliği eğitimleri, iş kazası eğitimleri ve çeşitli denetimler ile firmamız, tamamen denetim dışı kalmış olan “Güvenlik Sistemleri Sektöründe” belirli standartlar ve yetkinliklere sahip çok az firmadan biridir.


Firmamız tüm bu faaliyet alanlarının dışında, Elektronik-Güvenlik Sistemleri, Hırsız Algılama- Yangın Algılama Alarm Sistemleri, Araç Takip Sistemleri gibi ve genel Sektörel Elektronik ürünlerin tedarikini ve ticaretini yapmaktadır.